تدریس خصوصی

مقدمه

برای تدریس دروس تخصصی به دیگران علاوه بر دانش آکادمیک نسبت به درس مورد نظر، نیاز به توانایی در بیان و انتقال مفاهیم می باشد. که این امر تنها با علم به مبحث مورد نظر هموار نمی شود بلکه احاطه مدرس نسبت به درس مورد نظر باید به گونه ای باشد که طی تجربه های عملی با چنین مفاهیمی مواجه شده باشد. در چنین حالتی با پیوست موارد فوق به علم فن بیان می توان مفاهیم مورد نظر را به شیوه ای قابل قبول به دانشجو انتقال داد. با در نظر گرفتن این شرایط و همچنین سوابق تدریسی که به شکل عمومی (در آموزشگاه ها) و همچنین به شکل خصوصی داشتم اقدام به ارائه این خدمت نمودم.

دروس قابل تدریس

با توجه به موارد ذکر شده تنها به تدریس دروسی اعلام آمادگی کرده ام که با معیارها و قوانین شخصی ام هماهنگ باشد و بتوانم در مسیر آموزش آنها در حد قابل قبولی فعالیت کنم. لیست چنین دروسی را می توانید به همراه هزینه تدریس در قسمت زیر مشاهده کنید. البته لازم به ذکر است که بسته به محل تدریس و نوع کاربرد دانشجو از درس مورد نظر ممکن است هزینه اعلام شده تغییر کند. برای آگاهی از هزینه قطعی درس مورد نظر خود می توانید با استفاده از بخش اطلاعات تماس استعلام بگیرید.

نام درس

زمان تدریس در هر جلسه

قیمت (ریال)

محیط های چند رسانه ای ۱ ساعت و ۴۵ دقیقه ۷۰۰,۰۰۰
طراحی رابط کاربری وب سایت ۲ ساعت ۵۰۰,۰۰۰
برنامه نویسی وب ASP.NET ۱ ساعت و ۳۰ دقیقه ۶۰۰,۰۰۰
برنامه نویسی #C ۱ ساعت و ۳۰ دقیقه ۶۰۰,۰۰۰
مهندسی نرم افزار ۱ ساعت و ۴۵ دقیقه ۵۰۰,۰۰۰
زبان ماشین و اسمبلی ۱ ساعت و ۴۵ دقیقه ۶۰۰,۰۰۰
سیستم عامل ۱ ساعت و ۴۵ دقیقه ۵۰۰,۰۰۰
بانک اطلاعاتی ۱ ساعت و ۴۵ دقیقه ۵۰۰,۰۰۰
گرافیک کامپیوتری ۱ ساعت و ۴۵ دقیقه ۵۰۰,۰۰۰

توضیحات مرتبط با لیست دروس ارائه شده

با توجه به جدول بالا باید خاطر نشان کنم که اطلاعات درج شده قطعی نیست اما به عنوان مجموعه ای برای آگاهی شما در نظر گرفته شده است. لازم به ذکر است تدریس درس های: مهندسی نرم افزار، زبان ماشین و اسمبلی، سیستم عامل، بانک اطلاعاتی و گرافیک کامپیوتری تنها به دانشجویان و یا فارغ التحصیلان رشته مهندسی نرم افزار امکان پذیر است.

چگونگی کسب اطلاعات قطعی و درخواست تدریس

برای کسب اطلاعات تکمیلی می توانید همانطور که گفته شد با وارد کردن اطلاعات و شرایط خود در بخش اطلاعات تماس از چگونگی و هزینه تدریس خود آگاه شوید، همچنین جهت ثبت درخواست خود می توانید به بخش ثبت سفارش آنلاین مراجعه کنید.